Wiadomości

Kamil Mamy zaszczyt i prawdziwą przyjemność zakomunikować, że nasz katareka, Kamil Kalitowski (IV kyu) będzie reprezentował nas w Otwartych Mistrzostwach Świata w Sztukach Walki International Martial Arts Federation, które odbędą się już 13 i 14 października 2012 roku w Antwerpii (Belgia).

Kamil jest członkiem Kadry Narodowej IMAF Polska (przypomnijmy od stycznia 2012 roku jesteśmy członkiem tej federacji). Nasz zawodnik wystartuje w konkurencji KATA, czyli formach karate. Zaprezentuje dwa układy: Heian Godan oraz Bassai-Dai.

Kamil przygotowywał się do tych prestiżowych zawodów od końca sierpnia. Codziennie, oprócz indywidualnych treningów kondycyjnych, pod okiem trenera Marcina Tylmana szlifował układy które zaprezentuje w Belgii.(foto z przygotowań w galerii).

Udział naszego zawodnika nie byłby możliwy bez pomocy Zakładów Mięsnych „NOVE”, które wsparły finansowo przygotowania i wyjazd Kamila, za co serdecznie dziękujemy „dobrym duszom” w tej firmie.

Wszystkie informacje o Mistrzostwach Świata znajdziecie na stronie internetowej IMAF Polska.

Nam pozostaje trzymać przysłowie kciuki i życzyć Kamilowi: WOLI WALKI I WYTRWAŁOŚCI !!!

Kilka zdęć z przygotowań w galerii

Zarząd Stowarzyszenia

Zaprzyjaźnione serwisy

imaf poland


 

ekono


 

tlok


 

aktywna wies


 

nida

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się