Start

Czas Śliwki

 

{mosimage cw=150 popup=1 popupTyp=dhtml}     Nadszedł czas dojrzewania śliwki węgierki, w związku z tym nie pozostało nam nic innego jak po raz czwarty zorganizować nasze rodzime święto, ku czci owego zacnego owocu.

W sobotnie , wrześniowe popołudnie Nowe bawiło się w parku nazwanym przez nas , jakiś czas temu na potrzeby promocji, parkiem „Cegielnia” (ku pamięci cegielni, która lata temu postanowiła zmienić miejsce lokalizacji, spływając w kierunku Wisły).

Ale do tematu. Nowe bawiło się, bo w tym roku szczególnie postaraliśmy się , aby atrakcji było jak najwięcej . Przypadkowa różnorodność zgromadzonych przez nas wystawców, zaplanowanych konkurencji  (powiedzmy) sportowych, ciekawych osobowości, licznego udziału nowian oraz gości, spowodowała, że chyba impreza się udała.

Pozostaje nam podziękować mieszkańcom, za frekwencję. Szczególnie jednak dziękujemy Przedsiębiorstwu Usług Miejskich, za szczególne zaangażowanie, Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” , Urzędowi Gminy w Nowem oraz wszystkim , którzy mniej lub bardziej przyczynili się do organizacji naszej- waszej imprezki.

Zarząd „Aktywnych”

 

Foto-relacja

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się