Wiadomości

alps III i IV kolejka - 18.10.2009 r. ALPS w Starogardzie Gdańskim, piłki siatkowej

Staroszewy- Aktywni Nowe 3:0 (30:28; 25:23; 25:23) Choć to dopiero III  kolejka mecz z drużyna Staroszewy mógł być meczem o pierwsze miejsce w lidze. Spotkały się dwa wyrównane zespoły i wynik był sprawą otwartą. Pierwszy set zaczął się pomyśli Aktywnych, ale za to końcówke lepiej zagrała drużyna Staroszew, która odrobiła kilku punktowa stratę i ostatecznie wygrała. Set drugi rozpoczął się kilku punktową przewagą rywali Aktywnych, której nie dali sobie wyrwać do samego końca seta. Trzeci set był niemal identyczny jak  drugi. Zabrakło skuteczności w ataku i dobrej gry blokiem

Dar Dent- Aktywni Nowe 0:3 (18:25; 22:25; 22:25) Aktywni pokazali dobrą grę od samego początku. Drużyna Dar – Dentu nie mogła sobie poradzić z wysokim i skutecznym blokiem Nowian. W każdym secie drużyna z Nowego kontrolowała przebieg gry z kilku punktową przewagą, którą doprowadzała za każdym razem do końca seta.