Wiadomości

plus_liga Do rozgrywek tegorocznej Amatorskiej Plus Ligi zgłosiło się 365 drużyn i 167 zawodników indywidualnych, z których stworzono 16 zespołów. Tym samym organizator pobił ubiegłoroczny rekord, bo liczba drużyn zwiększyła się aż dwukrotnie. W sumie w Amatorskiej Plus Lidze weźmie udział 381 drużyn!

Teraz przyszedł czas na prawdziwą sportową rywalizację. Od 19 marca przez kolejne cztery weekendy drużyny startujące w Kategorii Open spotykają się na halach w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu, aby z etapu eliminacji wyłonić po osiem drużyn z każdego miasta, które utworzą ligę.

Gotowość do walki w Plus Lidze zgłosiła także nasza drużyna. „Aktywni” rozegrali turniej eliminacyjny, przez który „przeszli jak burza”- wygrywając wysoko wszystkie mecze, nie tracąc ani jednego seta. Ostatecznie zwycięsko wyszli z grupy D. Tym samym nasi siatkarze zakwalifikowali się do fazy rozgrywek ligowych Plus Ligi. Teraz przed „Aktywnymi” kolejny etap zmagań. Najbliższe rozgrywki już od 7 maja 2011 roku w Bydgoszczy.

www.aktywninowe.pl

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się