Nowe Marzy - Sezon 2018 - Opłaty

foto2 Dotychczas wiele projektów nam się udawało. Coś się działo, ludzie się cieszyli, a my przy tym wszystkim fajnie się bawiliśmy. Jak zwykle, bo jak to mawiał Kubuś Puchatek, „nigdy nie dość zabawy”.

Tymczasem nasz projekt związany z pomysłem wydania wspomnień mieszkańców Nowego, jest czymś szczególnym. Myślę, że to takich działań musieliśmy po prostu dojrzeć, nabrać dystansu do rzeczywistości która nas otacza, zmierzyć się z prawdziwą historią naszego miasta.

Cieszę się , że stowarzyszenie stało się pomocne wszystkim osobom, w szczególności autorom wspomnień i ich rodzinom , w dążeniu do zrealizowania dążenia i wydaniu „A za mojej pamięci…”

W imieniu Prezesa Zarządu oraz członków Nadwiślańskiego Stowarzyszenia „Aktywni” wielkie DZIĘKI dla autorów za to , że zdecydowali się Nam powierzyć misję wydania tej książki. Jest to dla Nas wielkie wyróżnienie.

Marcin Tylman

Galeria (Promocja książki - CK Zamek, 24 XI 2012)

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się