Informacje ogólne Sekcji Piłki Siatkowej

Amatorski klub siatkarski „Nadwiślanin Nowe” został utworzony 1.09.2003r. przez Sławomira Jopka – nauczyciela w nowskim LO oraz Gimnazjum. Głównymi celami utworzenia klubu była popularyzacja aktywnego wypoczynku  poprzez grę w piłkę siatkówkę oraz udział w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Powiatu Świeckiego. Początkowo drużyna liczyła 14 zawodników, uczniów Szkół Ponadpodstawowych.
Utrzymywała się głównie ze składek zawodników oraz osób zaprzyjaźnionych.
We wrześniu 2008 roku, po dwuletniej przerwie nastąpiła reaktywacja zespołu w odnowionym składzie, która zaowocowała pasmem sukcesów (udział w turniejach w Tczewie, Starogardzie Gd., Gniewie, Skórczu, Świeciu, Nowem).
W roku 2009 członkowie klubu przystąpili do „Nadwiślańskiego Stowarzyszenia Aktywni” i od tego czasu występują po nazwą „Aktywni Nowe”. Obecnie drużyna liczy 10 zawodników – pasjonatów i wielkich miłośników siatkówki. Zespół trenuje 3 razy w tygodniu. W okresie letnim swoje umiejętności siatkarze wzbogacają na piasku.
W bieżącym sezonie zespół postawił sobie za cel „zbieranie doświadczenia” poprzez  występ w Amatorskich Ligach Siatkówki oraz wielu turniejach.

www.aktywninowe.pl

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się