Start

7 grudnia w Toruniu odbył się XII Półmaraton Świętego Mikołaja. W imprezie wzięło udział blisko 4 tyś  biegaczy z całego kraju oraz goście zza granicy.

Nasze stowarzyszenie reprezentował 4 osobowy team w składzie: Kasia Tylman, Paweł Chrząszcz, Roman Iwasieczko oraz Adrian Kołodziejczuk. Udziałem w tej imprezie jak się wydaje zainaugurowaliśmy w stowarzyszeniu modę na bieganie, co więcej modę na ściganie się w trakcie organizowanych coraz chętniej w naszym kraju zawodów biegowych.

Nasi zawodnicy w większości po raz pierwszy ścigali się w tego typu imprezie sportowej, wyjątkiem jest Kasia, która kilka tygodni temu wzięła udział w Biegu Hubertusa w Tucholi.

Tropiąc motywację naszych zawodników dowiadujemy się , że : Kasia biega, bo trzyma linię, Romano bo stawia na nieustające doskonalenie samego siebie. Chrząszczu z kolei biega, bo nie ma latania, a „Młody”, bo chce zobaczyć udowodnić  „wuefiście”, że da radę.

W rywalizacji sportowej nasi biegacze osiągnęli następujące czasy (wyniki nieoficjalne) Paweł Chrząszcz: 1h,32 min, Roman Iwasieczko 2h, 01 sekunda, Adrian Kołodziejczuk 2h,17 min, Kasia Tylman 2h,25 min.

Więcej o imprezie na : http://biegmikolajow.pl i na : http://www.maratonypolskie.pl .

Foty tutaj: GALERIA

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się