Wiadomości

Kolejne Mistrzostwa Polski IMAF w sztukach walki za nami. To kolejna impreza  podczas której udowodniliśmy swoja wartość, a trud wspólnych treningów przekuliśmy z złoto, srebro i brąz medali.

Z nami wiele lat treningów, chwil zwątpienia w sens budo. Za nami wiele podobnych imprez sportowych, podczas których konsekwentnie udowadnialiśmy sobie i przeciwnikom co jesteśmy warci.

Tegoroczne Mistrzostwa Polski już za nami, za nami również ważny etap zarówno ścieżki budo, jak i życia. Kiedy przyglądam się teraz naszym zawodnikom jestem przekonany , że po raz pierwszy mogę spokojnie powiedzieć , że kiedy zamknę za sobą drzwi dojo w Nowem, nadal będzie ono tętniło życiem.

Myślę, że Leszek, z którym od wielu lat robimy sztuki walki w Nowem jest podobnego zdania. Patrząc na konsekwencję Kamila, samodyscyplinę Kacpra, talent Mieszka i Beaty, samozaparcie i determinację Natalii, spokój ducha Kuby i Dawida, wielkie serce Pawła, jestem przekonany, że w końcu udało się nam stworzyć prawdziwe dojo, którego najważniejszą cechą jest trwałość i solidność.

Prawdopodobnie nie byłoby to możliwe bez mojego  nauczyciela, sesnei Rysia Piskorskiego, którego z radością zaprosiłem do naszej ekipy i któremu jak sądzę przywróciłem wiarę w sens budo.

Podkreśleniem tego o czym wspominałem wyżej są wyniki tegorocznych Mistrzostw Polski: 14 medali wywalczonych przez 8 osobowy team ! W tym:

Ryszard Piskorski złoto kata karate senior

Dawid Lipertowicz złoto kata karate  kadet

Mieszko Reszka złoto kata karate młodzik

Kamil Kalitowski złoto kenjutsu junior, złoto kata karate junior, srebro kata kenjutsu

Kacper Śliwa złoto kata kenjutsu junior, złoto kata Freestyle

Beata Rocławska srebro kenjutsu młodzik, brąz kata karate młodzik

Agnieszka Sukniak (debiut) złoto kata kenjutsu senior, srebro kata kenjutsu klasa mistrzowska

Natalia Wiśniewska 4 miejsce kata karate młodzik

Piskorski/Lipertowicz/Kalitowski złoto kata karate drużynowe senior

GALERIA : tutaj

Marcin Tylman


Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się