Wiadomości

To już po raz siódmy zwiedliśmy na pokuszenie siatkarskie pary z całej Polski.

W tym roku kusił chłodny piasek miejskiej plaży nad jeziorem Czarownic oraz co tu ukrywać atrakcyjne nagrody finansowe. Zatem było o co powalczyć. Ostatecznie stawiło się 16 par męskich z całej Polski. Organizatorów zmartwił fakt, że tylko 16 par, ucieszył natomiast , że zjechały do nas duety z daleka. Bo z Wrocławia, czy Głogowa.

Tak czy inaczej, cały zespół postarał się stworzyć sportową atmosferę oraz przyzwoite zaplecze. Co  mamy nadzieję po raz kolejny nam  się  udało. Subiektywnie więc VII Iwasieczko Cup należy uważać za kolejny organizacyjny sukces. Martwi tylko to, że z możliwości podziwiania siatkówki plażowej naprawdę na wysokim poziomie nie skorzystał w zasadzie żaden mieszkaniec Nowego. Martwi też, że paradoksalnie nie zainteresowało to lokalnych młodych entuzjastów tego sportu. Nie było komu kibicować parze gospodarzy Łopatowski/ Gałecki. Jak zawsze w takich momentach rodzi się pytanie, czy warto organizować taką imprezę , skoro nikogo ona nie interesuje.....

Zwycięzcy Iwasieczko Cup 2016

  1. Adam Andrys/Kuba Zdybek - Wrocław
  2. Bartosz Mariański/Kamil Radzikowski - Olsztyn
  3. Tomasz Wołoszuk/Piotr Ilewicz – Osie/Sopot

ZAPRASZAMY DO GALERII

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się