Wiadomości

Kilka miesięcy przygotowań i współpracy z IMAF Polska oraz Gminą Nowe, po to aby sobota

3 czerwca 2017 roku stała się wielkim świętem budo. W naszej opinii (i nie tylko) projekt ten udało się nam wspólnie zrealizować. Paradoksalnie zadanie było dość trudne- nie zaniżyć poziomu organizacyjnego z pamiętnych Mistrzostw Europy z 2014 roku.

Jak naprawdę było podczas tegorocznych Mistrzostw Polski w Sztukach Walki IMAF można zobaczyć w galerii fotografii znakomitego Tomka Szczepańskiego. Faktem jest jednak, że sukcesu by nie było bez zaangażowania komitetu organizacyjnego- szczególne podziękowania dla Andrzeja Danielewskiego oraz Karoliny Krupy, wolontariuszy- których postawa przywraca wiarę chęci do działania , przedsiębiorcom zarówno naszemu stałemu , lokalnemu biznesowi jak i tym nowym przedsiębiorcom , którym udało się nam zaprosić do współpracy po raz pierwszy. Dziękujemy również naszym partnerom za zaufanie: Gminie Nowe oraz IMAF Polska.

Podsumowując wydarzenie sportowe, które zgromadziło blisko 140 zawodników z 16 klubów, warto zwrócić uwagę na poziom rozgrywek. Obserwując przebieg poszczególnych konkurencji zwracaliśmy uwagę na przygotowanie i zaangażowanie zawodników. Na wysokości zadania stanęli nasi zawodnicy , którzy łącznie wywalczyli 14 medali indywidualnych oraz 1 drużynowy. W klasyfikacji klubowej Nadwiślańskie Stowarzyszenie uplasowało się na wysokiej 3 pozycji. Ciekawostką jest fakt , że w imprezie zaprezentował się najmłodszy zawodnik 6-letni Maciej Świtała z naszego stowarzyszenia, który w konkurencji karate kata ind. 10-12 lat wywalczył brązowy medal!

Poniżej szczegółowa klasyfikacja medalowa naszych zawodników: 

 1. KARATE KATA DRUŻYNOWE – KADET – ZŁOTY MEDAL                ANNA KUZIEMKOWSKA                BEATA ROCŁAWSKA                 MIESZKO RESZKA
 2. KARATE KATA INDYWIDUALNE - KADET – MĘŻCZYŹNI – MIESZKO RESZKA – ZŁOTY MEDAL
 3. KARATE KATA INDYWIDUALNE - SENIOR – MĘŻCZYŹNI – DAWID LIPERTOWICZ – ZŁOTY MEDAL
 4. KARATE KATA INDYWIDUALNE - SENIOR – MĘŻCZYŹNI – KAMIL KALITOWSKI – BRĄZOWY MEDAL
 5. KARATE KATA INDYWIDUALNE - KADET – KOBIETY – BEATA ROCŁAWSKA – ZŁOTY MEDAL
 6. KARATE KATA INDYWIDUALNE - KADET – KOBIETY – NATALIA WIŚNIEWSKA – SREBRNY MEDAL
 7. KARATE KATA INDYWIDUALNE - MŁODZIK – KOBIETY – ANNA KUZIEMKOWSKA – SREBRNY MEDAL
 8. KARATE KATA INDYWIDUALNE - MŁODZIK – MĘŻCZYŹNI – MACIEJ ŚWITAŁA – BRĄZOWY MEDAL -   (6 LAT – NAJMŁODSZY ZAWODNIK MISTRZOSTW – URODZONY 7/13/2010)
 9. SPORT KENJUTSU INDYWIDUALNE - KADET – MĘŻCZYŹNI – MATEUSZ KLIMEK – ZŁOTY MEDAL
 10. SPORT KENJUTSU INDYWIDUALNE - KADET – MĘŻCZYŹNI – MIESZKO RESZKA – BRĄZOWY MEDA
 11. SPORT KENJUTSU INDYWIDUALNE - SENIOR – MĘŻCZYŹNI – KACPER ŚLIWA – SREBRNY MEDA
 12. SPORT KENJUTSU INDYWIDUALNE - MŁODZIK – KOBIETY - ANNA KUZIEMKOWSKA - SREBRNY MEDAL
 13. SPORT KENJUTSU INDYWIDUALNE - KADET – KOBIETY - OLIVIA SONNENFELD - BRĄZOWY MEDAL
 14. SPORT KENJUTSU INDYWIDUALNE - SENIOR – KOBIETY - NATALIA SPLITT - BRĄZOWY MEDAL
 15. KATA KENJUTSU - SENIOR – MĘŻCZYŹNI – KACPER ŚLIWA – SREBRNY MEDAL

GALERIA ZDJĘĆ

GALRIA ZDJĘĆ - DEKORACJE

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się